Wideo i koncerty

"Muzyka Włoskiej Prawicy" na Concerto per Carlo

Concerto per Carlo 2013 - o stronie Muzyka Włoskiej Prawicy

W czasie koncertu "Concerto per Carlo 2013", jako jeden z "przerywników" pojawiła się również informacja o facebookowej stronie "Muzyka Włoskiej Prawicy", oraz jej autorce. Zachęcam do obejrzenia, nie zobaczycie tego nawet w oficjalnym nagraniu koncertu!

Concerto per Carlo 2013

Aurora: Lettera a un ragazzo - "Concerto per Carlo 2013"

Playlista Stowarzyszenia Kulturalnego Lorien z nagraniami z koncertu Concerto per Carlo 2013, który odbył się 16 grudnia 2013 r. Na koncercie tym, poświęconym pamięci Carlo Venturnio, założyciela zespołu Amici del Vento, wystąpiło 14 różnych zespołów które wykonały 30 piosenek Amici del Vento

Śmierć Sergio Ramelli

Śmierć Sergio Ramelli

Historia śmierci Sergio Ramelli - 18-letniego ucznia z Mediolanu, działacza Fronte della Gioventu, ciężko pobitego 13.03.1975 r. przez członków komunistycznej organizacji Avanguardia Operaia. Zmarł on po 47 dniach agonii, 29 kwietnia.

Massimo Morsello - "Scusate... ma non posso venire"

Massimo Morsello - "Scusate... ma non posso venire" Trifase/Rupe Tarpea Productions

Koncertu Massimo Morsello „Scusate… ma non posso venire” ("Wybaczcie, ale nie mogę przybyć") transmitowany w Rzymie i Mediolanie 22 lipca 1996 roku na żywo z Londynu.

Amici Del Vento - "Concerto del ventennale"

Amici Del Vento - "Concerto del ventennale" Lórien Cultural Association

8 grudnia 1997 r. w Monzy odbył się koncert "Concerto del ventennale" ("Koncert dwudziestolecia"), z okazji 20-lecia istnienia prawicowej muzyki alternatywnej. Wystąpili Amici del Vento oraz Compagnia dell’Anello. Oba zespoły wykonały po 10 swoich piosenek.

Compagnia Dell'Anello - "Concerto del ventennale"

Compagnia Dell'Anello - "Concerto del ventennale" Lórien Cultural Association

8 grudnia 1997 r. w Monzy odbył się koncert "Concerto del ventennale" ("Koncert dwudziestolecia"), z okazji 20-lecia istnienia prawicowej muzyki alternatywnej. Wystąpili Amici del Vento oraz Compagnia dell’Anello. Oba zespoły wykonały po 10 swoich piosenek.

Ultimo degli Ultima - ostatni koncert zespołu Ultima Frontiera

ULTIMO degli ULTIMA (COMPLETO)

23 marca 2013 r. w Udine odbył się ostatni koncert zespołu Ultima Frontiera zatytuowany "Ultimo degli Ultima". Poniżej nagranie całego koncertu. Poszczególne piosenki z koncertu dostępne na kanale zespołu: https://www.youtube.com/user/ULTIMAFRONTIERA82/videos

Koncert Amici del Vento " "Le più belle canzoni "contro" degli anni '70"

Amici Del Vento - "Le più belle canzoni "contro" degli anni '70" Excalibur Productions

Koncert Amici del Vento " "Le più belle canzoni "contro" degli anni '70" ("Najpiękniejsze piosenki "przeciw" lat 70."). W 1993 r. z okazji 10 rocznicy śmierci Carlo Venturino, jego brat Marco i przyjaciel Guido Giraudo decydują o ponownym wydaniu starych kaset, a także trzeciej kasety Vecchio Ribelle. 30 grudnia 1993 r. w teatrze Rosetum w Mediolanie odbywa się koncert z okazji 10-lecia śmierci Carlo.